Skip to main content
Lista obserwacyjna do zamówienia próbki

Twój konsultant

Masz pytania? Nasz team jest osobiście do Twojej dyspozycji i zareaguje na każde zapytanie w sposób kompetentny oraz elastyczny. Proszę skontaktować się z nami!

Okładziny

Sales Director
Florian Fiedler
florian.fiedler@vitrulan.com
+49 15222 77 59 03

Team Niemcy

Sales Manager 
Peter Lehniger
p.lehniger@vitrulan.com
+49 160 835 05 01

Area Manager central
Manuel Moreno
m.moreno@vitrulan.com
+49 152 22 77 59 32

Area Manager north
Patrick Ballin
p.ballin@vitrulan.com
+49 151 19 33 51 10

Area Manager east
Frank Rocho
f.rocho@vitrulan.com
+49 1522 277 59 43

Area Manager west
Dirk Beyerlein
d.beyerlein@vitrulan.com
+49 171 722 13 22

Area Manager south 
Darius Gruschka 
darius.gruschka@vitrulan.com 
+49 160 93 71 52 71

Team Francja

Sales Director France
Philippe Sené
philippe.sene@vitrulan.com
+33 640 97 74 99

Area Manager West
Christophe Robin
c.robin@vitrulan.com
+33 6 82 44 85 22

Area Manager South-East
Richard Lespinasse
r.lespinasse@vitrulan.com
+33 6 78 24 57 64

Area Manager North
Ahmed Ksouri
ahmed.ksouri@vitrulan.com
+33 786 62 80 33

Area Manager South-West
David Mancini
david.mancini@vitrulan.com
+33 638 97 23 83

Area Manager North-East 
Stéphane Zeltni
s.zeltni@vitrulan.com 
+33 6 31 93 32 74

Technical-commercial representative North-West 
Didier Metayer
d.metayer@vitrulan.com
+33 6 21 58 05 45

Team Europa Centralno-Wschodnia

Dyrektor Projektu E.E.C.
Krzysztof Figura
k.figura@vitrulan.com
+48 696 057 800

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Jerzy Kopacz
jerzy.kopacz@vitrulan.com
+48 662 798 271

Kierownik ds. Technicznych i Sprzedaży
Boguslaw Patelka
b.patelka@vitrulan.com
+48 696 058 600

Regional Sales Account Manager CEE 
Rafal Ratajczak  
rafal.ratajczak@vitrulan.com 
+420 739 205 505

Inne kraje

Area Sales Director Scandinavia
Raymond Lord
r.lord@vitrulan.com 
+45 227 12999

Sales representative Switzerland/Austria
Dirk Rödiger
dirk.roediger@vitrulan.com
+49 1522 277 59 30

Representative for Greater China
Tim Ma
t.ma@vitrulan.com
+49 179 783 2215

Team Federacja Rosyjska

Project Sales Manager Moscow and Moscow Region
Denis Komarov 
denis.komarov@vitrulan.com
+7 910-001-02-50

Project Sales Manager Southern Federal District
Stanislav Sigaev
stanislav.sigaev@vitrulan.com
+7 985-550-28-75

Project Sales Manager  St. Petersburg, North-West Region
Valery Komarov 
valery.komarov@vitrulan.com
+7 962-684-81-50

Project Sales Manager Ural Federal District
Andrey Prisakaru
andrey.prisakaru@vitrulan.com
+7 985-690-03-45

Project Sales Manager Moscow and Moscow Region
Alexey Fakeev  
alexey.fakeev@vitrulan.com
+7 916-030-03-18

Business Development Manager Central Federal district,Northern Federal district, North Caucasian Federal District, Far East, CIS countries
Andrey Zaikin
andrey.zaikin@vitrulan.com
+7 915-270-44-82

Project Sales Manager Volga Federal District 
Andrey Gerasimov
andrey.gerasimov@vitrulan.com 
+7 917-851-13-11

Manager to work with Architects 
Irina Dvoretskova 
irina.dvoretskova@vitrulan.com
+7 916-200-18-94


Systemy ogrzewania

Business Development Manager
Carl-Arndt Saul
carl-arndt.saul@vitrulan.com
+49 151 16 24 22 91

Sales Account Manager
Günther Gmelch
g.gmelch@vitrulan.com
+49 1522 277 59 29

Sales Account Manager
Alexander Nazarenus 
a.nazarenus@vitrulan.com 
+49 175 962 13 24


Tekstylia techniczne

Sales Manager
Gehrhard Huchzermeyer
g.huchzermeyer@vitrulan.com
+49 1522 277 59 34

Key Account Manager
Hilmar Schmidt
h.schmidt@vitrulan.com
+49 175 581 15 17

Account Manager
Christian Roß
c.ross@vitrulan.com 
+49 1522 277 59 41

Zamknij