Skip to main content
Lista obserwacyjna do zamówienia próbki

Twój konsultant

Masz pytania? Nasz team jest osobiście do Twojej dyspozycji i zareaguje na każde zapytanie w sposób kompetentny oraz elastyczny. Proszę skontaktować się z nami!

Okładziny

Sales Director
Florian Fiedler
florian.fiedler@vitrulan.com
+49 15222 77 59 03

Team Niemcy

Sales Manager 
Peter Lehniger
p.lehniger@vitrulan.com
+49 160 835 05 01

Area Manager central
Manuel Moreno
manuel.moreno@vitrulan.com
+49 152 22 77 59 32

Area Manager north
Patrick Ballin
p.ballin@vitrulan.com
+49 151 19 33 51 10

Area Manager east
Frank Rocho
f.rocho@vitrulan.com
+49 1522 277 59 43

Area Manager west
​​​​​​​Peter Lehniger (komm.)
peter.lehniger@vitrulan.com
+49 160 835 05 01

Area Manager south 
Darius Gruschka 
darius.gruschka@vitrulan.com 
+49 160 93 71 52 71

Team Francja

Sales Director France
Philippe Sené
philippe.sene@vitrulan.com
+33 640 97 74 99

Area Manager West
Christophe Robin
c.robin@vitrulan.com
+33 6 48 44 25 01

Area Manager South-East
Jonathan Cucinotta
jonathan.cucinotta@vitrulan.com
+33 787 28 16 14 

Area Manager North
Ahmed Ksouri
ahmed.ksouri@vitrulan.com
+33 786 62 80 33

Area Manager South-West
David Mancini
david.mancini@vitrulan.com
+33 638 97 23 83

Technical-commercial representative North-West 
Didier Metayer
d.metayer@vitrulan.com
+33 6 47 70 87 11

Team Europa Centralno-Wschodnia

Dyrekcja Polska i Kraje EEC/CEE
Krzysztof Figura
k.figura@vitrulan.com
+48 696 057 800

Kierownictwo Regionu: Zachodnio-Pomorskie, Pomorskie,  Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie, Dolnośląskie, Opolskie
Boguslaw Patelka
b.patelka@vitrulan.com
+48 696 058 600

Kierownictwo Regionu: Mazowieckie, Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie, Łódzkie, Świętokrzyskie, Lubelskie
Andrzej Romaniuk
andrzej.romaniuk@vitrulan.com
+48 501 378 164

Kierownictwo Regionu: Śląskie, Małopolskie, Podkarpackie i kraje: Czechy, Słowacja, Węgry 
Rafal Ratajczak  
rafal.ratajczak@vitrulan.com 
+420 739 205 505
+48 668 013 529

Inne kraje

Sales Account Manager The Netherlands
Terence Henkel
terence.henkel@vitrulan.com
+316 2080 3800

Area Sales Director Scandinavia
Raymond Lord
r.lord@vitrulan.com 
+45 227 12999

Sales representative Switzerland/Austria
Dirk Rödiger
dirk.roediger@vitrulan.com
+49 1522 277 59 30

Representative for Greater China
Tim Ma
t.ma@vitrulan.com
+49 179 783 2215

Team Federacja Rosyjska

Project Sales Manager Moscow and Moscow Region
Denis Komarov 
denis.komarov@vitrulan.com
+7 910-001-02-50

Project Sales Manager Southern Federal District
Stanislav Sigaev
stanislav.sigaev@vitrulan.com
+7 985-550-28-75

Project Sales Manager  St. Petersburg, North-West Region
Valery Komarov 
valery.komarov@vitrulan.com
+7 910-431-08-09

Project Sales Manager Ural Federal District
Andrey Prisakaru
andrey.prisakaru@vitrulan.com
+7 985-690-03-45

Project Sales Manager Moscow and Moscow Region
Alexey Fakeev  
alexey.fakeev@vitrulan.com
+7 916-030-03-18

Business Development Manager Central Federal district,Northern Federal district, North Caucasian Federal District, Far East, CIS countries
Andrey Zaikin
andrey.zaikin@vitrulan.com
+7 915-270-44-82

Project Sales Manager Volga Federal District 
Andrey Gerasimov
andrey.gerasimov@vitrulan.com 
+7 917-851-13-11

Manager to work with Architects 
Irina Dvoretskova 
irina.dvoretskova@vitrulan.com
+7 916-200-18-94


Systemy ogrzewania

Business Development Manager
Carl-Arndt Saul
carl-arndt.saul@vitrulan.com
+49 9227 77 887
+49 151 162 42 291

Sales Account Manager
Ludger Rummel
ludger.rummel@vitrulan.com
+49 9227 77 882
+49 160 893 57 20

Sales Account Manager
Alexander Nazarenus 
a.nazarenus@vitrulan.com 
+49 9227 77 886
+49 175 962 13 24

Technical Sales Manager
Thorsten Dieges  
thorsten.dieges@vitrulan.com 
+49 9227 77 880
+49 151 162 42 303              


TEKSTYLIA TECHNICZNE

Sales Director TecTex
Max Altenähr
max.altenaehr@vitrulan.com
+49 1511 624 22 92

Energia wiatrowa

Sales Manager
Anne Summanen
anne.summanen@vitrulan.com
+358 50 570 3833

gospodarka budowlana

Sales Manager
Northern Europe
Duncan Wilcox
duncan.wilcox@vitrulan.com
+44 7944 848182

Sales Manager
Russia & CIS
Denis Komarov
denis.komarov@vitrulan.com
+7 910 001 02 50

Sales Manager
Central Europe
Jörg Kaufmann
joerg.kaufmann@vitrulan.com
+49 151 16 242 296

Sales Manager
Rest of World „Multiaxial fabrics”
Anne Summanen
anne.summanen@vitrulan.com
+358 50 570 3833

Sales Manager
Southern Europe & South America
Eladio Gisbert
eladio.gisbert@vitrulan.com
+34 630 186 874

Sales Manager
Rest of World „Technical fabrics”
Christian Roß
c.ross@vitrulan.com 
+49 1522 277 59 41

Sales Manager
Germany/Austria/Switzerland
Hilmar Schmidt
h.schmidt@vitrulan.com
+49 175 581 15 17

przemysł

Sales Manager
Northern Europe
Duncan Wilcox
duncan.wilcox@vitrulan.com
+44 7944 848182

Sales Manager
Russia/CIS
Denis Komarov
denis.komarov@vitrulan.com
+7 910 001 02 50

Sales Manager
Central Europe
Jörg Kaufmann
joerg.kaufmann@vitrulan.com
+49 151 16 242 296

Sales Manager
Rest of World „Multiaxial fabrics”
Anne Summanen
anne.summanen@vitrulan.com
+358 50 570 3833

Sales Manager
Southern Europe & South America
Eladio Gisbert
eladio.gisbert@vitrulan.com
+34 630 186 874

Sales Manager
Rest of World „Technical fabrics”
Christian Roß
c.ross@vitrulan.com 
+49 1522 277 59 41

Sales Manager
Germany/Austria/Switzerland
Hilmar Schmidt
h.schmidt@vitrulan.com
+49 175 581 15 17

handlarz

Sales Manager
Northern Europe
Duncan Wilcox
duncan.wilcox@vitrulan.com
+44 7944 848182

Sales Manager
Central Europe
Jörg Kaufmann
joerg.kaufmann@vitrulan.com
+49 151 16 242 296

Sales Manager
Southern Europe & South America
Eladio Gisbert
eladio.gisbert@vitrulan.com
+34 630 186 874

Sales Manager
Rest of World
Christian Roß
c.ross@vitrulan.com 
+49 1522 277 59 41

Rozwój biznesu

Business Development "Carbon"
Marco Hanhinen
marco.hanhinen@vitrulan.com
+358 40 054 2803

Zamknij